اخبار > بهره برداری از کارخانه کنستانتره و ذوب آهن  چاپ        ارسال به دوست

نخستین پایگاه خبری تحلیلی استان همدان،همدان پرس:

بهره برداری از کارخانه کنستانتره و ذوب آهن

مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید به‌سوی دریافت اعتبارات بیشتر حرکت کنند چراکه 8 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبارات استانی نسبت به تعداد پروژه‌ها بسیار کم است | مجلس شورای اسلامی نگاه ویژه‌ای به بحث درمان و بهداشت دارد و برای راه‌اندازی فاز دوم بیمارستان قائم 2 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده است.

به گزارش همدان پرس؛ نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه کنسانتره و ذوب‌آهن اسدآباد با ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار در پایان ماه مبارک رمضان به بهره‌برداری می‌رسد.

بهروز نعمتی در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید به‌سوی دریافت اعتبارات بیشتر حرکت کنند چراکه 8 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبارات استانی نسبت به تعداد پروژه‌ها بسیار کم است.

وی افزود: امسال برای پروژه کنارگذر اسدآباد 16 میلیارد تومان و برای سد نعمت‌آباد نیز مبلغ 4 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده است که این اعتبارات امسال تخصیص می‌یابد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه تعمیر و تجهیز فاز دوم بیمارستان قائم نیازمند اعتبار است اعلام کرد: مجلس شورای اسلامی نگاه ویژه‌ای به بحث درمان و بهداشت دارد و برای راه‌اندازی فاز دوم بیمارستان قائم 2 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده است.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی ساخت دانشگاه سید جمال نیز امسال با 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار آغاز می‌شود که از محل اعتبارات ملی نیز مبلغی را جهت ساخت دانشگاه فنی مهندسی سید جمال در نظر گرفته‌شده است.

نعمتی عنوان کرد: در سال‌های گذشته اعتبارات شهرستان اسدآباد از اعتبارات استانی 7 و نیم درصد بود که در امسال این میزان دو درصد افزایش یافت و به 11 و نیم درصد رسیده است.

وی افزود: در بحث جاده‌های روستایی و بقاع متبرکه مشکلاتی وجود دارد که با تخصیص اعتبار به این بخش امیدواریم مشکلات این بخش نیز برطرف شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بودجه استان همدان نسبت به سال گذشته کاهش‌یافته است، اظهار کرد: بودجه استان همدان با کاهش 33 درصدی نسبت به سال گذشته مواجه شده است و این در حالی است که این کاهش در شهرستان اسدآباد 24 درصد است.(تسنیم)

 


١٧:٢٥ - سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٣    /    شماره : ٢٧٢    /    تعداد نمایش : ١٣٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج