اخبار > دولت تمامی تلاشش را برای حل مشکلات اقتصادی به کار گیرد  چاپ        ارسال به دوست

بهروز نعمتی
خبرگزاری دانشجویان ایران،ایسنا:

دولت تمامی تلاشش را برای حل مشکلات اقتصادی به کار گیرد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد که با توجه به تکمیل کابینه دوازدهم باید دولت تمامی تلاشش را برای حل مشکلات کشور به خصوص مسائل اقتصادی و معیشتی قرار دهد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: مجلس در رای اعتماد به کابینه دوازدهم و دو وزیر باقی‌مانده آن یعنی وزرای علوم و نیرو سنگ تمام گذاشت تا دولت بتواند به بهترین شکل به مردم خدمت رسانی کند. این همان ریل گذاری مدنظر برای دولت بود که مجلس پایه کار را به بهترین شکل برای دولت گذاشت.

وی افزود: اکنون دیگر حجت بر رئیس‌جمهور و اعضای کابینه تمام است. رئیس‌جمهور وزرای مدنظرش را معرفی کرد و مجلس به آنها رای داد. پس اکنون نوبت دولت است تا تمامی تلاشش را برای حل مشکلات کشور به خصوص رفع مشکلات اقتصادی، معیشتی و معضلات اجتماعی قرار دهد و نشان دهد که کارهایش مبتنی بر برنامه است.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه آقای روحانی در دوره دوم ریاست جمهوری است، دیگر به دنبال رای برای دوره بعد نیست لذا باید تمامی تلاشش را برای اجرای برنامه‌هایش قرار دهد.

نعمتی ادامه داد: جلسات منظمی بین بخش‌های مختلف از مجلس با دولت همچون سازمان برنامه و بودجه با مجلس برگزار می شود که این خود نشان دهنده ارتباط بین مجلس و دولت است. انتظار ما این است که دولت در ادامه کار در تدوین آیین نامه‌های مصوبات مجلس همچون قانون حمایت از تولید کار را تسریع ببخشد. ما نیز به عنوان اعضای مجلس باید نهایت کار را تا جایی پیش ببریم که نیازمند به آیین‌نامه نباشیم و مجریان و مسئولان کارهایشان را به نحو احسن انجام دهند.


٠٧:٣٧ - سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢٨٠    /    تعداد نمایش : ١٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج