اخبار > امکان تغییر نگاه دولت در تفکیک بخش جوانان از وزارت ورزش در پی انتصاب تندگویان  چاپ        ارسال به دوست

بهروز نعمتی
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، خانه ملت:

امکان تغییر نگاه دولت در تفکیک بخش جوانان از وزارت ورزش در پی انتصاب تندگویان

سخنگوی هیات رئیسه مجلس از امکان تغییر نگاه دولت در تفکیک معاونت جوانان از وزارت ورزش در پی انتصاب معاون ساماندهی امور جوانان این وزارتخانه خبرداد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با اینکه تفکیک بخش جوانان از وزارت ورزش و جوانان در اولویت کاری دولت نیست، گفت: اگرچه آقای سلطانی‌فر طی جلسات برگزار شده در فراکسیون ورزش خواست و تمایل خود را نسبت به این تفکیک اعلام کرده اما ممکن است با انتصاب محمدمهدی تندگویان به سمت معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نگاه دولت و وزیر تغییر کرده باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شواری اسلامی ادامه داد: با تمام این تغییرات و تصمیمات صورت گرفته، این تفکیک و تشکل سازمانی مجزا برای امور جوانان به دلیل خواست جامعه و شرایط خاص جوانان و نیاز به ساماندهی اجتناب‌ناپذیر است.

وی همچنین افزود: متاسفانه دولت قبل در اقدامی عجولانه و غیرکارشناسی وزارتخانه ورزش و جوانان را ادغام کردند که این مسئله نه تنها رونق بخش جوانان و ساماندهی و رسیدگی به امور آن‌ها را در پی نداشت بلکه سبب شد بودجه این بخش نیز صرف امورات ورزشی شده و زیر سایه وزارت ورزش نادیده گرفته شود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه کلیات لایحه تکفیک بخش جوانان از وزارت ورزش در کمیسیون اجتماعی تصویب شده و البته به کمیسیون‌های مرتبط دیگر نیز جهت بررسی فرستاده شده است، اضافه کرد: در صورت تصویب این لایحه و اختصاص بودجه معین برای بخش جوانان، بسیاری از مشکلات این حوزه برطرف خواهد شد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش معتقد است سمن‌ها می‌توانند با اعمال نفوذ بر نمایندگان استان‌ها در ایجاد رویکرد مثبت در آن‌ها برای تفکیک این معاونت از وزارت ورزش نقش موثری داشته باشند.


٠٩:٥٣ - جمعه ٢٦ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢٨٥    /    تعداد نمایش : ٢٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج