اخبار > دولت لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها را پس نگرفته است/بررسی لایحه در کمیسیون اجتماعی  چاپ        ارسال به دوست

بهروز نعمتی
خبرگزاری مجلس شواری اسلامی، خانه ملت

دولت لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها را پس نگرفته است/بررسی لایحه در کمیسیون اجتماعی

سخنگوی هیئت رییسه مجلس، گفت:دولت لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها را پس نگرفته ، اما بحث های مختلفی درباره تغییرات در این لایحه وجود دارد.

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست سران قوا و برخی اظهارات مطرح شده مبنی بر اینکه در این جلسه توافقاتی درباره ی اصلاح ساختار برخی وزارتخانه ها صورت گرفته است، گفت:دولت لایحه‌ای که به مجلس برای تفکیک برخی وزارتخانه‌ها ارسال کرده است که این لایحه هم اکنون در دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس بوده و کمیسیون اجتماعی نیز در حال بررسی این لایحه است.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این موضوع که آیا تفکیک وزارتخانه ها انجام شود یا خیر بستگی به رای نمایندگان مجلس دارد، افزود:دولت لایحه تفکیک وزارتخانه ها را که چند ماه پیش به مجلس ارسال کرده بود پس نگرفته است

همه چیز درباره لایحه تفکیک وزارتخانه ها به نظر مجلس بستگی دارد

وی با اشاره به اینکه بحث های مختلفی درباره تغییرات در این لایحه وجود دارد، ادامه داد:در گذشته نمایندگان مجلس نیز طرحی به عنوان ایجاد وزارتخانه محیط زیست، منابع طبیعی و جنگل ها تهیه کردند که این طرح در کمیسیون اجتماعی در حال بررسی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: پس از اینکه دولت لایحه تفکیک وزارتخانه ها را به مجلس ارائه کرد ما به دنبال این بودیم که تلفیقی بین این طرح و لایحه دولت انجام شود.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در حال حاضر جمع‌بندی هایی درباره این لایحه در حال انجام است، اما در نهایت همه چیز به نظر مجلس بستگی دارد.


١٦:٤٨ - جمعه ٢٦ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢٨٦    /    تعداد نمایش : ٣١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج