اخبار > عزم قوای سه‌گانه برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری/رسانه‌ها فضار را آرام کنند  چاپ        ارسال به دوست

بهروز نعمتی
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، خانه ملت:

عزم قوای سه‌گانه برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری/رسانه‌ها فضار را آرام کنند

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس گفت: قوای سه‌گانه عزم جدی برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری دارند.

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به آخرین جزئیات پرداخت بدهی سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری، گفت: دولت، مجلس و قوه‌قضائیه به‌طور جدی به دنبال حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری هستند و اقدامات خوبی نیز در این زمینه انجام شده است.

وی با بیان اینکه مؤسسه اعتباری کاسپین اقدام به پرداخت 200 میلیون تومان به تمامی سپرده‌گذاران کرده است، اظهار داشت: مراحل اجرایی پرداخت بدهی به سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری بیش از 200 میلیون تومان نیز با تصمیماتی که در بانک مرکزی و سه قوه اتخاذ شده، آغاز شده است و جای هیچگونه نگرانی در این زمینه برای سپرده‌گذاران وجود ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس با ابراز تأسف از اینکه رسانه‌ها به خوبی به موضوع روند پرداخت بدهی به سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری نپرداختند، افزود: اقدامات مطلوبی در زمینه پرداحت بدهی به سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری انجام شده که لازم است فضای رسانه‌ای به سمت آرامش و امیدبخشی پیش رود.

نعمتی در ادامه به اقدامات انجام شده در دیگر مؤسسات اعتباری، به جز کاسپین برای پرداخت بدهی سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری اشاره و تصریح کرد: دیگر مؤسسات اعتباری به جز کاسپین نیز تاکنون به تمامی سپرده‌گذران یکصد میلیون تومان پرداخت کرده‌اند.

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قوای سه‌گانه عزم جدی برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری دارند که مجلس نیز از هر اقدامی در جهت حل مشکلات مردم استقبال می‌کند.


٠٨:٠٥ - چهارشنبه ٨ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢٩٧    /    تعداد نمایش : ٥٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج