اخبار > رئیس رسانه ملی به شبکه‌هایی که از هتاکان به مسئولان نظام دعوت می کند تذکر دهد  چاپ        ارسال به دوست

رئیس رسانه ملی به شبکه‌هایی که از هتاکان به مسئولان نظام دعوت می کند تذکر دهد
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، خانه ملت:

رئیس رسانه ملی به شبکه‌هایی که از هتاکان به مسئولان نظام دعوت می کند تذکر دهد

سخنگوی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از گفتگوی یک برنامه تلویزیونی با فردی که پیش از این رئیس جمهور، رئیس مجلس، وزیر امور خارجه و نایب رئیس مجلس را علیرغم تذکر مقام معظم رهبری در باب حفظ وحدت مورد هتاکی قرار داده بود، گفت: رئیس رسانه ملی باید به این شبکه‌های تلویزیونی تذکر دهد.
بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اقدام یک برنامه تلویزیونی در شبکه افق مبنی بر گفتگو با حسن عباسی که پیش از این اقدام به هتاکی نسبت به رئیس و نایب رئیس مجلس و رئیس جمهور و وزیر امور خارجه کرده بود، گفت: ظاهرا این فرد دارای مسئولیتی در نظام است و این نخستین بار نیست که نسبت به مسئولان نظام هتاکی می کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه علی الظاهر حسن عباسی تا کنون چند بار محکوم شده اما اتفاقی نیفتاده است و همین باعث جری تر شدن وی شده است؛ عنوان کرد: دادستان کل به عنوان مدعی العموم باید با وی برخورد کند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر شبکه افق شبکه ای است که به راحتی از افرادی که مخالف دولت و مجلس باشد دعوت می کند و نظرات آنها را جویا می شود و بارها اتفاق افتاده که آنها خود را مجتهدتر از سایرین می دانند و اقداماتی می کنند که حفظ منافع ملی در آن مراعات نمی شود.

سخنگوی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در این ایام که مقام معظم رهبری به صراحت به حفظ وحدت و پرهیز از رفتارهای تفرقه افکنانه تاکید کرده اند؛ شایسته است شخص آقای علی عسگری خطای مدیران صداوسیما را به آنها تذکردهد و باید در این زمینه نظارت بیشتری توسط ایشان صورت گیرد و به شبکه خاطی تذکر داده شود. همچنین در جلساتی که در شورای عالی سیاستگذاری اطلاع رسانی برگزار می شود حتما به معاون صداوسیما تذکر داده شود./

پایان پیام


١٦:٤٣ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٣٣٣    /    تعداد نمایش : ١٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج