اخبار > اجباری شدن کارت خوان در مطب ها با نظارت قوه قضاییه امکان پذیر است  چاپ        ارسال به دوست

بهروز نعمتی
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، خانه ملت:

اجباری شدن کارت خوان در مطب ها با نظارت قوه قضاییه امکان پذیر است

سخنگوی هیئت رییسه مجلس با بیان اینکه اجباری شدن کارت خوان در مطب ها با نظارت قوه قضاییه و سازمان بازرسی امکان پذیر است،گفت: پزشکان با استفاده از کارت خوان در مطب‌ها از قانون تمکین کنند.
بهروز نعمتی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت اجرای طرح اجباری شدن کارت خوان در مطب ها پزشکی،گفت: اجباری شدن کارت خوان‌های مالی در مطب های پزشکی نه تنها یک ضرورت است بلکه برطبق قانون نیز پزشکان موظف هستند،کارت خوان ها را در مطب ها برای در یافت حق ویزیت از بیماران نصب کنند.

ارتقا شفافیت مالی با اجباری شدن استفاده از کارت خوان در مطب ها

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با اجباری شدن استفاده از کارت خوان در مطب ها شفافیت مالیاتی در حوزه بهداشت ودرمان پر رنگ تر خواهد شد زیرا برخی ها اعتقاد دارندکه پزشکان درآمدهای میلیاردی دارند البته امکان دارد این ادعا نیز صحت نداشته باشد.

وی ادامه داد: بطور حتم پزشکان قصدندارند ،چوب لای چرخ کشور بگذارند زیرا طرح اجباری شدن کارت خوان در مطب ها بر شفافیت مالی در حوزه درمان و بهداشت تاثیر بسزایی دارد.

تمکین از قانون با اجباری شدن کارت خوان در مطب ها

سخنگوی هیئت رییسه مجلس با بیان اینکه اجباری شدن کارت خوان در مطب ها با نظارت قوه قضاییه و سازمان بازرسی امکان پذیر است یادآورشد : پزشکان با استفاده از کارت خوان از قانون در این راستا تمکین کنند./

پایان پیام


٠٨:١٣ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٢٣٤١    /    تعداد نمایش : ٢١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج